Kontakt

Våre hyggelige medarbeidere kan hjelpe deg

Vi hjelper deg med alt fra byggesøknad til ferdigstilling av bolig. Kontakt oss, så finner vi en løsning som passer for deg. 

Sigurd Flaget

Prosjektleder

sf@flagetas.no

950 52 846

Torger Terum

Daglig leder

tt@flagetas.no

905 08 628

Gro Sund

Teknisk tegner

gro@flagetas.no

957 07 553

Roger Knutsen

Byggeleder

roger@flagetas.no

911 53 889

Pål Magnussen

Byggeleder

paal@flagetas.no

948 33 949

Remy Eek Bjelde

Tekniker bygg

remy@flagetas.no

907 54 305

Børre Bjerknes Gulbrandsen

Prosjektleder

borre@flagetas.no

976 62 204

Karoline Flatin Lien

BIM Tekniker

karoline@flagetas.no

932 85 960

Marit Korvald

Økonomi

marit@flagetas.no

33 20 09 99

Kristian Thorrud

Sivilingeniør | MSc

kristian@flagetas.no

479 74 067

Tore Nes

Formann betong

tore@flagetas.no

950 70 758

Bjarne Bjørge

Prosjektleder betong

bjarne@flagetas.no

920 21 710

Anders Terum

Økonomi

anders@flagetas.no